O nas, czyli kawa czy herbata

Button2

ToTu powstało – bo brakowało nam takiego miejsca w Grodzisku. Żeby spokojnie porozmawiać przy kawie czy herbacie jeździliśmy do Milanówka albo Podkowy Leśnej. W Grodzisku nie było też miejsca, gdzie moglibyśmy zabrać dziecko i puścić je na podłogę, żeby sobie poraczkowało nie przeszkadzając nikomu, a zwłaszcza obsłudze.

Dylemat kawa czy herbata rozwiązał się sam. Każde z nas lubi jedno i drugie, ale specjalizuje się w konkretnym rodzaju napojów. Dlatego naszą kawiarnię prowadzimy wspólnie. ToTu jest herbaciarnią, kawiarnią i galerią – wszystko po trochu. Te napoje wymagają odpowiedniej oprawy.

My czyli kto za tym stoi?

Nguyet – wiedzę o herbacie ma w genach, bo w jej ojczyźnie, która ma blisko dwa tysiące lat, herbatę pije się od wieków. Już samą zielona można podawać na setki sposób. A jest jeszcze czarna i herbata aromatyzowana. Najlepiej wpaść do nas i samemu spróbować, co może smakować najlepiej.

Janek – zawsze byłem kawoszem, bo kawa jest ciekawsze niż wino. Ma blisko 1000 aromatów! W ToTu poza klasycznym europejskimi sposobami podawania (espresso, latte, cappuccino, americana), kawą po turecku, czy grecku (polecamy obydwa), wciąż poszukujemy nowych przepisów i naczyń do parzenia. Dziś specjalnością ToTu jest kawa po wietnamsku. Jak się ją parzy? Przyjdziecie do nas i się przekonajcie sami.

Łączy nas wino, dlatego już wkrótce pojawią się w ToTu wyselekcjonowane gatunki z Hiszpanii (błagamy nie pytajcie nas o Rioje bo są ciekawsze i znacznie lepsze wina z innych regionów – choć mniej wypromowane) oraz Nowego Świata.

Letnie menu
Button2
Button3
O nas
Menu
Galeria
Blog
Kontakt
Facebook
ul. Orzeszkowej 5h
05-825
Grodzisk Mazowiecki
+48 880 264 642
totu@totucafe.pl