herbata
kawa
sok
wz

Soki i napoje

Polecamy oryginalne azjatyckie napoje:

1) Guawa (250 ml)

Choć z guawy przyrządza się także herbatę – w tym miejscu menu proponujemy jednak inny sposób wykorzystania tego owocu. Napój z gujawy jest wspaniałym sposobem na orzeźwienie w letnie dni. Lekko kwaskowaty smak pomaga skutecznie zaspokoić pragnienie. Guawa – nie tylko świetnie smakuje, ta roślina ma także właściwości lecznicze (działanie przeciwbiegunkowe i przeciwbakteryjne).

2) Liczi (250 ml)

Ten owoc nazywany jest także śliwką chińską. Azjaci wykorzystują go przede wszystkim do przygotowywania: kompotów, syropów i napojów. Wyśmienity słodki owoc – jest pełen witaminy C

3) Mango (250 ml)

Mango w Indiach - skąd pochodzi - nazywane jest owocem bogów. Owoce mango są bogate w składniki odżywcze: cukier, białko, sole mineralne, witaminy (najwięcej A i C).

4) Mleko kokosowe (z kawałkami kokosa) (250 ml)

Bardzo popularny i pożywnym napój w krajach gdzie panuje tropikalny klimat. Proponowany przez nas napój zrobiony jest z owocu w początkowym stadium rozwoju (przezroczysty płyn – im bardziej dojrzały jest owoc tym mleko staje się mniej przeźroczyste). Mleko kokosowe jest źródłem aminokwasów, związków mineralnych i witaminy C.

5) Woda niegazowana (0,5 l)

Letnie menu
Button2
Button3
O nas
Menu
Galeria
Blog
Kontakt
Facebook
ul. Orzeszkowej 5h
05-825
Grodzisk Mazowiecki
+48 880 264 642
totu@totucafe.pl