Letnie Menu

Button2

Menu na UPALNE dni:

Deser lodowy - Owocowy raj – owoce tropikalne, lody, bita śmietana.

Ice Tea – herbata mrożona. Cudownie zimna herbata (zielona, czarna, czerwona) z lodem, sokiem z limonki, cukrem trzcinowym lub miodem (do wyboru) Nic lepiej nie orzeźwia.

Kawa lodowa - Duża ZIMNA czarna kawa z miodem (na życzenie klienta można nie dodawać) i kostkami lodu dla ochłody.

Kawa mrożona - Duża czarna kawa z miodem (na życzenie klienta można nie dodawać) kostkami lodu i wielką kulką lodów waniliowych oraz bitą śmietaną. Orzeźwia i stawia na nogi w największy upał.

Latte na lodzie - Zimne spienione mleko, moc dwóch espresso i dużo lodu żeby zapewnić miły chłód. Orzeźwia i pobudza.

Latte mrożona - Świetny sposób na upalne dni. Chłodne mleko, wielka porcja lodów waniliowych, dwa espresso, i dużo kostek lodu.

ToTu nasze popisowe propozycje na lato:

Kawa po wietnamsku - Napar z kawy uprawianej w Wietnamie ma jedyny i niepowtarzalny smak. I już dla tego warto jej spróbować. Słodka kawa parzona w tradycyjnym naczyniu z użyciem mleka skondensowanego. Zaparzona kawa spływa na kostki lodu i staje się orzeźwiającym chłodnym napojem.

Shake owocowy - Wspaniały wielki orzeźwiający koktajl – a w nim lody waniliowe, świeże owoce, miód. Pycha.Codziennie inne smaki!

Smoothies owocowy - Pyszny orzeźwiający koktajl bananowy. Słodki choć nie dodajemy nawet grama cukru. Wspaniały smak zapewniają same naturalne składniki. (na życzenie Klienta dodajemy miód) Naszym ulubionym jest Smoothies bananowy.

Szarlotka na ciepło z lodami - Kawał pysznej domowej szarlotki, wspaniałe lody waniliowe i bita śmietana.

Herbata po turecku - Czarna herbata uprawiana na południowo wschodnim wybrzeżu Morza Czarnego w rejonie Rize. Parzona w specjalnym naczyniu Çay Demleme. Herbata dzięki nietypowemu sposobowi parzenia (de facto parzy się dwa razy) jest niezwykle mocna i aromatyczna i należy pić ją mocno posłodzoną. Podajemy ją w tradycyjnych tureckich filiżankach.

Letnie menu
Button2
Button3
O nas
Menu
Galeria
Blog
Kontakt
Facebook
ul. Orzeszkowej 5h
05-825
Grodzisk Mazowiecki
+48 880 264 642
totu@totucafe.pl