herbata
kawa
sok
wz

Herbaty

Z przyjemnością informujemy Państwa, że wszystkie proponowane w menu herbaty można również kupić na wagę i delektować się nimi w domu lub podarować je Przyjaciołom lub Znajomym."

Herbaty czarne

1) Ceylon "Kandy"

Pełnoliściasta cejlońska herbata pochodząca z Sri Lanki. Dzięki temu, że jest uprawiana na średniej wysokości (600-900 metrów n.p.m.) płaskowyżu Kandy daje jedyny w swoim rodzaju pełny smak i aromat oraz bursztynowy kolor naparu.

2) China "Keemum"

Mocna herbata, w swojej ojczyźnie zwana 祁门红茶 czyli "Quimen Hong Cha". W nazwie pierwsze słowo zostało przekręcone przez Anglików na Keemun - od obszaru Quimen w prowincji Anhui. Ciasno zwinięte, czarne liście dają bogaty brązowy napar o dymno-słodowym, lekko śliwkowym zapachu i delikatnym, jedwabistym smaku.

3) English Breakfast

Tea Tradycyjna mieszanka angielska herbat o łamanych liściach pochodzących ze Sri Lanki i Assamu, sporo garbnika i teiny, przez co szybko stawia na nogi. Warto spróbować pić ją tak jak Anglicy, czyli z mlekiem.

4) Five o'clock Tea

Tradycyjna popołudniowa mieszanka wysokogatunkowych herbat z Cejlonu i Indii dająca zrównoważony, relaksujący napar. Zawarte w herbacie tipsy podkreślają jej wytrawność.

Herbaty czarne smakowe

Herbaty zielone

Herbaty zielone smakowe

Herbaty czerwone

Letnie menu
Button2
Button3
O nas
Menu
Galeria
Blog
Kontakt
Facebook
ul. Orzeszkowej 5h
05-825
Grodzisk Mazowiecki
+48 880 264 642
totu@totucafe.pl